Rádió 1 | A SPAR Budapest Maratonon rajthoz áll Balázsék csapata is!

Rádió 1 | Salgótarján

Futó Kaland
Futó Kaland

XXXI. Jótékonysági JOGGING PLUS Szilveszteri futás „ROLLSPED FUTAM” utcai  futóverseny (2022-12-31) (táv: 0.2 / 0.4 / 1 / 2.2km - helyszín:  Kiskunfélegyháza) | Futónaptár, futóversenyek - 2023
XXXI. Jótékonysági JOGGING PLUS Szilveszteri futás „ROLLSPED FUTAM” utcai futóverseny (2022-12-31) (táv: 0.2 / 0.4 / 1 / 2.2km - helyszín: Kiskunfélegyháza) | Futónaptár, futóversenyek - 2023

Futás az adótoronyhoz: különleges versenyt támogat az Antenna Hungária -  mfor.hu
Futás az adótoronyhoz: különleges versenyt támogat az Antenna Hungária - mfor.hu